Часті питання

Вигідна співпраця з “Medius Work”

Вигідна співпраця з “Medius Work”

    Не влаштовують умови праці у власній країні? Є досвід, але ви хочете вдосконалити навички та збільшити заробітну плату? Такі можливості пропонує компанія “Medius Work”, яка допоможе з трудовим зайняттям у Німеччині, Чехії, Польщі. Вас чекають найкращі умови, легальна діяльність, гідна заробітна плата, повна підтримка, проживання в комфортних умовах без додаткових витрат. “Medius Work” гарантує високу оплату праці без стягнення комісії за послуги компанії. Ви отримуєте все необхідне для повноцінного заробітку, завдяки чому забезпечите собі стабільне майбутнє. Співпрацюючи з нами, кожен знайде актуальну вакансію для себе без вкладень та зайвих витрат. Головне – ви отримуєте легальне зайняття за кордоном. Перед вами відкриються нові можливості, ви покращите корисні навички. Співпраця здійснюється на основі договору, а запрошення – для цього потрібні лише бажання та біометричний паспорт, завдяки якому забезпечується працевлаштування за “безвізом”. Спеціалісти надають професійну підтримку, будь-які ситуації вирішуються по мірі їх надходження. Навіть перебуваючи за кордоном, ви будете відчувати нашу неперевершену допомогу, адже нам дійсно подобається про кожного, хто звернувся до нас.

    Праця в Європі

    Спеціалісти знають все про професійне зайняття за кордоном. Клієнтів чекають актуальні вакансії, обґрунтоване запрошення, виплати без затримок, високий рівень заробітної плати. Виникли складнощі з замовленням квитків? Дозвольте вирішити це питання, а ще ми оплатимо квиток в обидва боки. Бажаєте працевлаштуватися в Німеччині? Без знання німецької мови не обійтися – пройдіть попередні курси, організацію яких взяли на себе кваліфіковані менеджери. За кожним клієнтом закріплюється особистий куратор, який завжди на зв’язку та готовий вирішити будь-яке питання без затримок.

    Чому варто співпрацювати з нами?

    Наявність ліцензії. Це означає, що кожен запрошений працівник отримує легальне зайняття, може оперативно вирішити будь-яке питання, а також надбання цінного досвіду та високої заробітної плати. Вам не потрібно хвилюватися щодо можливості депортації.

    • Безкоштовні вакансії. Постанова Кабінету Міністрів стверджує, що організації, які допомагають з працевлаштуванням за кордоном, не можуть брати грошові кошти наперед, а лише після того, як буде підписана угода з зарубіжним роботодавцем.
    • Працевлаштування за робочою візою. Якщо ви вирушаєте працювати за кордон, то іншої візи бути не може. Якщо вам пропонують студентську, туристичну чи будь-яку іншу візу – це перший ознака нелегальної діяльності, що свідчить про проблеми та небезпеку.
    • Відкритість та лаконічність. Підтримка клієнтів на всіх етапах, повне передавання інформації, стислість, ясність, відповіді на цікаві питання. Також забезпечується підтримка під час перебування за кордоном. Ми нічого не приховуємо – все чесно і прозоро.
    • Легальність. Завдяки цьому у вас не виникне проблем. Ви будете спокійно займатися улюбленою справою, знаючи, що повністю захищені. А в разі виникнення непередбачених обставин завжди зможете на законних підставах відстояти свої права.

    Легальність

    Легальність означає безпеку. Для цього одного біометричного паспорта недостатньо. Важливо, щоб була відкрита робоча віза. В іншому випадку ви будете зайняті нелегально, а це негативні наслідки як для вас, так і для наймача. Легальне оформлення – це дотримання законодавства, встановлених норм, можливість відстояти свої права. Ви будете спокійні, що приїхавши в іншу державу, не потрапите до шахраїв, вам гарантовано робоче місце та комфортні умови проживання. Чим загрожує нелегальне зайняття:

    • невиплатою обіцяної зарплати;
    • обманом;
    • хитрощами аферистів та шахраїв;
    • поганими умовами праці та проживання;
    • відсутністю будь-яких можливостей та перспектив;
    • упередженням з боку роботодавця.

    Зазвичай таке партнерство закінчується втратою грошей, депортацією та штрафами. Відповідальні вербувальники самі зацікавлені в законному працевлаштуванні, вони мотивують співробітників, що допомагає уникнути проблем з законом. Якщо хочете бути впевненими, що поїдете і заробите, рекомендується вибрати легальний спосіб. У цьому допоможе організація, персонал якої має великий досвід.

    Легальна робота в Польщі

    Офіційне працевлаштування в Польщі відкриває великі можливості. Тут надаються комфортні умови, багато напрямків, де потрібні фахівці. Наприклад, водії, інженери, будівельники, складальники, економісти, продавці, гувернантки. Приватні підприємства, заводи, фабрики укладають договір, забезпечують належні умови праці та проживання. Висока заробітна плата привертає українців. І чим більше досвіду та краща кваліфікація, тим вища зарплата. Щороку понад півмільйона українців працевлаштовуються в Польщі. Підписавши угоду, забезпечується повний соціальний пакет. Зі свого боку роботодавці дотримуються працевлаштування, сплачують податки. Якщо працівник добре володіє польською мовою, він отримує більш високооплачувану посаду. Маючи дозвіл, можна розраховувати на контракт. Тут без проблем знайдуться вакансії для чоловіків і жінок. Чоловікам пропонуються такі вакансії, як штукатур, електрик, зварник, автомеханік. Жінкам – доглядальниця, офіціантка, перукарка, прибиральниця. Шукати вакансії можна кількома способами. Правильний і перевірений – “Medius Work”.

    Чи можуть українці офіційно працювати в Польщі?

    Так. З 01.01.2018 року в силу вступили нововведення, і тепер кожен, хто хоче трудитися законно, повинен отримати дозвіл. Для цього громадянин України повинен виконати ряд вимог. Дозвіл – це документ, згідно з яким роботодавець письмово підтверджує згоду прийняти іноземця на роботу.

    Скільки можна працювати офіційно в Польщі?

    Маючи дозвіл, законно можна працювати до 3 років. Якщо це дозвіл на сезонне зайняття, то до 9 місяців. Якщо немає дозволу, підприємець подає в бюро працевлаштування декларацію, що підтверджує право поручення роботи іноземцю. Терміни виконання трудових обов’язків скорочуються до 1 року.

    Чи можна працювати по безвізу в Польщі?

    Так, можна, якщо є біометричний паспорт і дозвіл. В рамках безвізового режиму громадяни України можуть працювати 90 днів протягом 180 днів. Далі перебування на території держави буде нелегальним, що загрожує штрафом або депортацією строком від 6 місяців до 3 років.

    Як отримати запрошення на роботу в Польщі?

    Ми самі оформимо запрошення для наших працівників. Вам не доведеться самостійно шукати вакансію, яка підходить, та роботодавця, хвилюватися про його чесність, перевіряти його, шукати способи зв’язку, просити, щоб він вислав запрошення. Усі організаційні моменти ми беремо на себе.

    Скільки часу оформлюється робоча віза в Польщу?

    Терміни оформлення – від 10 днів до 1 місяця. Звернувшись до нас, ви прискорюєте процес і скорочуєте терміни до 10 робочих днів. Співробітник отримує повний пакет документів, після чого вони передаються в візовий центр. Ми самі перевіримо статус і повідомимо вам, коли все буде готово.

    Робота в Чехії

    Офіційне працевлаштування в Чехії – один із популярних напрямків серед українців. Географічно країна не так далеко розташована від України, а бізнесмени зацікавлені в хороших кадрах, 37% чеських компаній готові прийняти співробітника без знань мови. Таким запрошеним працівникам пропонуються посади прибиральника, посудомийника, офіціанта, робітника загального користування. Якщо володієте чеською мовою, можете розраховувати на високооплачувану посаду на заводі, фабриці, в офісі. У республіці багато вакантних місць. Технічні професії: інженер, водій, електрик, будівельник. Медичний персонал повинен пройти навчання в університеті країни, мати диплом, що підтверджує кваліфікацію. Серед вакансій популярна посада IT-спеціаліста. Знайти професію мрії допоможе “Medius Work” – ліцензована компанія з працевлаштування в Чехії. Чому витрачати час на самостійні пошуки – довірте організаційні моменти професіоналам своєї справи. Співробітникам пропонується перелік вакантних місць від тих наймачів, які гарантовано готові надати робоче місце. Вас чекає співпраця за трудовим договором, отримання дозволу на роботу.

    Чи можуть українці офіційно працювати в Чехії?

    Так. Існують два способи працевлаштування. Перший – звернення в українське або чеське рекрутингове агентство, які займаються відбором кадрів. Другий – самостійний пошук. На це може піти місяць, роботодавець повідомляє чеським владам про вакантне місце, якщо на посаду немає претендентів серед місцевих мешканців, пост пропонується іноземним громадянам.

    Скільки можна працювати в Чехії офіційно?

    Тільки по біометричному паспорту в’їзд в країну заборонений. Плануючи короткострокове зайняття, законно можна працювати 90 днів. Хочете довше – відкривайте довгострокову візу типу D на 12 місяців. З оформленням документів допоможуть фахівці.

    Чи можна працювати по безвізу в Чехії?

    Маючи тільки один біометричний паспорт, законно працевлаштуватися не можна. Співробітникові відкривається іменна віза, обов’язково повинно бути дозвіл, трудовий договір, медична страховка на весь період перебування в республіці. Відсутність одного з документів свідчить про нелегальне працевлаштування.

    Як отримати запрошення на роботу в Чехії?

    Запрошення видаватиметься державною службою Республіки з питань іноземних громадян. Документ свідчить про те, що обидві сторони погодилися і прийняли зобов’язання, за порушення яких передбачена відповідальність. Ми самі оформимо запрошення для наших працівників.

    Скільки часу оформлюється робоча віза в Чехії?

    Документи розглядаються 2 місяці, у окремих випадках – 3 місяці. Якщо заявник надав неповний пакет паперів, він повинен донести їх протягом 60 днів. Зі збором, підготовкою, поданням допоможе наше агентство, менеджери прискорять процес отримання дозвільного документа.

    Праця в Німеччині

    Офіційне працевлаштування в Німеччині – це співпраця з країною, яка має потужну стійку економіку. Роботодавець зацікавлений у сильних професійних кадрах, адже саме таких запрошених працівників шукають підприємці. Українцям готові запропонувати посаду у сфері громадського харчування, готельного бізнесу, високо цінуються ІТ-спеціалісти, вчені, викладачі. Часто потрібен найм на суднобудівництво, машинобудування. Жінкам рекомендується працевлаштуватися доглядальницями, нянями, гувернантками, медичними працівниками, чоловікам – зварниками, монтажниками, каменярами. Заробітна плата залежить від посади, праця оцінюється справедливо, що приваблює українських запрошених працівників. Німці використовують такі поняття як “брутто” і “нетто”, що означає зарплату “брудними” і “чистими”. З оплати обчислюється вартість медичного страхування, внески до пенсійного та соціального фондів. Швидко знайти вільне місце допоможуть наші спеціалісти. Великий досвід дозволяє якісно виконувати обов’язки, пропонуючи вигідні умови всім сторонам.

    Чи можуть українці офіційно працювати в Німеччині?

    Так. Для цього потрібно відкрити робочу візу – туристичні, студентські не підійдуть. Потрібно знати мову, тому пройдіть курси, отримайте сертифікат рівня B2. Підприємець висилає запрошення, готується документація, яка передається в відповідні органи.

    Скільки часу можна офіційно працювати в Німеччині?

    90 днів протягом 180 днів. Приїхавши до країни, оформлюється національна віза (на 3-6 місяців). Якщо контракт триває понад півроку, оформлюється дозвіл на проживання. Громадянам України рекомендується відкрити “синю карту” в посольстві. Наявність страховки, договору оренди житла обов’язкові.

    Чи можна працювати без візи в Німеччині?

    Так. У 2017 році між Україною та ЄС був введений безвізовий режим для в’їзду українців до країн Європейського Союзу. Підприємець обов’язково висилає запрошення. Подаючи документи на візу, потрібно надати оригінал і копію запрошувального листа. Ми допоможемо з організаційними питаннями.

    Як отримати запрошення на роботу в Німеччині?

    Менеджери самі оформлюють запрошення для працівників. Папери подаються в консульство, звідти робиться запит в Німеччину, при позитивній відповіді висилається запрошення, відкривається віза. У цьому процесі клієнти беруть мінімальну участь, переговори ведуться нашими представниками.

    Скільки часу оформлюється робоча віза в Німеччині?

    Оформлення не займе багато часу, в середньому терміни становлять від 5 робочих днів. Менеджери зроблять все від них залежне для прискорення строку. Звернувшись до компанії, клієнти отримають перелік необхідних документів, консультацію, допомогу будь-якого роду.